Zginął przy stodole

W środę około godziny 22 ostrowska policja została poinformowana o nietypowym i tragicznym zarazem wydarzeniu. Okazało się, że mężczyzna znajdował się na piętrze stodoły. Tam prawdopodobnie wykonywał prace porządkowe. W pewnym momencie spadł na wybetonowaną posadzkę znajdującą się na poziomie gruntu.

W wyniku odniesionych obrażeń, lekarzowi pozostało stwierdzenie zgonu 56-letniego mieszkańca Przygodziczek. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają co dokładnie się stało. Część na piętrze nie miała zabezpieczeń przed wypadnięciem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.