Wypadek na Chopina. Auto na boku, w środku 4 dzieci

Przed godziną 15 na skrzyżowaniu ulic Chopina i Gimnazjalnej doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. W jednym z nich podróżowało czworo dzieci.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w dojrzałym wieku jechał citroenem od strony ulicy Wrocławskiej. Z jego relacji wynika, że z ulicy Gimnazjalnej wyjechał samochód marki kia. Wewnątrz była kobieta oraz czworo dzieci a wieku od 9 do 15 lat.

Trwa ustalanie kto wjechał na czerwonym świetle.

Z relacji mężczyzny wynika, że wjechał na zielonym świetle. Natomiast kobieta wyjeżdżała z Gimnazjalnej i jechała za autobusem, który skręcał w prawo. Świadek z innego auta stał na czerwonym świetle od strony hotelu Komeda.

Wstępnie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Do szpitala pojechał tylko kierowca citroena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.