Pożar w kamienicy przy Wrocławskiej

Po godzinie 00.30 z soboty na niedzielę zauważono pożar w kamienicy przy ulicy Wrocławskiej 126 w Ostrowie Wielkopolskim. Ogień obejmował mieszkanie, które teoretycznie powinno być opuszczone.

Na miejsce wysłano dwa wozy gaśnicze z PSP, podnośnik, oraz OSP Ostrów Wielkopolski. Z chwilą przybycia pierwszych wozów pożar był rozwinięty. 9 osób zdołało się ewakuować dzięki sąsiedzkiej pomocy.

Po ugaszeniu pożaru nie stwierdzono żadnej osoby poszkodowanej. Strażacy następnie przewietrzyli budynek. Trwa ustalanie przyczyny powstania ognia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.