Poważny wypadek z motocyklistą na Bema

O godzinie 8.30 doszło do poważnie wyglądającego wypadku z udziałem motocykla i samochodu. Motocyklista uskarżał się na szereg dolegliwości bólowych.

Ponad 50-letni mężczyzna jechał na motocyklu ulicą Bema w kierunku ulicy Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. W tym samym kierunku podążał taksówką inny kierowca. Na skrzyżowaniu z ulicą Czarnieckiego motocyklista postanowił wyprzedzić skręcającą w lewo taksówkę.

Po zderzeniu motocykl uderzył bokiem w krawężnik, obalił się i uderzył wraz ze swoim kierowcą w pobliskie ogrodzenie.

Należy zaznaczyć, że samochodem włączył się do ruchu około 100 metrów przed miejscem zdarzenia.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Motocyklista był przytomny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.