18-latek jechał BMW bez uprawnień

Policjanci z ostrowskiej drogówki zatrzymali 18-latka jadącego czerwonym BMW bez uprawnień. Do interwencji stróżów prawa doszło w piątek około godziny 16:00 na ulicy Cegłowej w Ostrowie Wlkp. Osobówka trafiła na lawetę, którą została odholowana na tzw. policyjny parking. Kierowcę spotkał 500 zł mandat oraz konieczność pokrycia kosztów holowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.