2 busy zakleszczone. Oberwała też osobówka

Na trasie Ostrów Wielkopolski – Kalisz doszło do dwóch kolizji z udziałem dwóch busów oraz osobówki. Nikt nie został ranny.

Około godziny 10 na odcinku pomiędzy skrętem do Biskupic Ołobocznych, a wiaduktem w Skalmierzycach samochód marki peugeot należący do firmy pocztowej wjechał w tył hyundaia. Po chwili w tył busa wjechał drugi bus marki Volkswagen, którym podróżowali pracownicy jednej z ostrowskich firm. Oba busy na tyle mocno się szczepiły, że do ich rozłączenia potrzebne było użycie pomocy kolejnego pojazdu.

Ruch odbywał się wahadłowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.