Wypadek z powodu nawigacji. Gorzycka – Topolowa

Po godzinie 17 doszło do wypadku dwóch aut osobowych. Kierowca fiata na warszawskich tablicach rejestracyjnych zagapił się podczas użytkowania nawigacji i wyjechał z ulicy podporządkowanej (od strony Topoli Małej) i uderzył w bok volkswagena passata, którym podróżowało trzech mężczyzn.

Najbardziej poszkodowany został kierowca volkswagena, który co prawda dotarł do karetki o własnych nogach, ale inne schorzenie może gorzej rokować co do obrażeń.

Pozostałe osoby nie uskarżały się na mocne dolegliwości bólowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.