Potrącenie 2 dziewczynek

Chwile grozy przeżyli uczestnicy potrącenia, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej oraz Jankowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Kierująca volkswagenem potrąciła dwie dziewczynki.

Dwie dziewczynki w wieku około 12 lat podążały wzdłuż ulicy Strzeleckiej na zajęcia sportowe. Jedna z nich jechała hulajnogą, a druga szła obok. Kierująca volkswagenem, kobieta w średnim wieku, wjeżdżając w ulicę Jankowskiego nie dostrzegła w porę dziewczynek. Obie się przewróciły, ale żadna nie uskarżała się na dolegliwości bólowe.

Wezwano policję, która rozliczyła kierująca autem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.