Wyjeżdżała od ginekologa. Wjechała w nią betoniarka

Młoda kobieta wyjeżdżała z parkingu przylegającego do gabinetów lekarskich przy Alei Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. Włączając się do ruchu nie zauważyła, że główną droga jedzie betoniarka.

Kierowca samochodu ciężarowego przyznał, że zmieniał pas. W tym przypadku jednak nie było wątpliwości o winie kierującej, która powinna ustąpić pierwszeństwa każdemu uczestnikowi ruchu na głównej drodze.

Kobiecie z citroena c4 nic się nie stało. Bok betoniarki zgarnął jednak sporą część przodu osobówki. Mieszkanka powiatu krotoszyńskiego nie musi się przejmować, ponieważ jej mąż jest mechanikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.