Kolejny pożar w budynku po ZNTK

O 16 zauważono dym wydobywający się z budynku należącego kiedyś do ZNTK. Na miejsce wysłano 2 wozy gaśnicze z Państwowej Straży Pożarnej, pojazd z drabiną oraz jednostkę OSP z Ostrowa.

Strażacy weszli od tyłu na pierwszą kondygnację budynku. Ogień obejmował drewnianą futrynę i ściankę działową. Strażacy ugasili i rozebrali miejsce, w którym mogly być zarzewia ognia.

Opiekę nad pustostanem sprawuje syndyk, który powinien zabezpieczyć mienie przed dewastacją. Po wcześniejszym pożarze dach nadal jest odkryty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.