Wypadek auta, motocykla i rowerzystów

W Rososzycy doszło do zderzenia samochodu osobowego, motocykla i rowerzystów. Pierwsze informacje wskazywały na zdarzenie masowe z co najmniej trzema osoba poszkodowanymi.

O godzinie 21 służby otrzymały zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Rososzycy na ulicy Łąkowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że za łukiem drogi motocyklista wyprzedzał troje rowerzystów. Z przeciwka nadjeżdżał fiat. Motocyklista widząc, że się nie zmieści podjął manewr który zakończył się uderzeniem w bok osobówki, a następnie w rowerzystę.

Ostatecznie do szpitala został przewieziony jeden rowerzysta, jego żonie nic się nie stało. Na miejscu leżały dwa kaski i stał jeden motocykl. Autem podróżowała kobieta z małym dzieckiem, ale nie odnieśli obrażeń.

Świadek stwierdził, że był jeszcze jeden motocykl, ale odjechał.

Droga do czasu przeprowadzenia wszystkich czynności przez ostrowską drogówkę pozostanie zamknięta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.