Kolizja na Rondzie Bankowym. Czy audi mogło wyhamować?

Wczoraj opisana była pierwsza kolizja, do której doszło w piątek na Rondzie Bankowym. Dosłownie w ciągu kilku minut zderzyły się kolejne dwa auta, ale według innego scenariusza. Kierowca audi wyjechał od strony ulicy Chopina i chciał przejechać rondem na wprost w kierunku Przygodzic. Z jakiegoś powodu kierowca peugeota wyjechał z ulicy Kościuszki. Może źle oszacował prędkość audi? Powstało pytanie czy audi mogło szybciej wytracić prędkość, bo widać, że jego kierowca nacisnął pedał hamulca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.