Kolizja na Rondzie Bankowym – Mercedes i Ford

W piątek po kilkudniowej przerwie doszło do kolejnej kolizji. Tym razem kierowca Mercedesa jechał wewnętrznym pasem od strony ulicy Chopina w kierunku ulicy Wrocławskiej. Podczas zjazdu z ronda nie zauważył pasa rozdzielającego. Tym samym nie ustąpił pierwszeństwa Fordowi, którego kierowca nawet zaczął hamować, widząc nadchodzącą kolizję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.