Przecięli rurę z gazem

W budynku przy ulicy Strzeleckiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Jankowskiego, doszło do niebezpiecznego incydentu. Podczas prac rozbiórkowych przecięto rurę, w której był gaz pod ciśnieniem.

Pracownicy mieli dużo szczęścia, bo podczas przecinania szlifierką kątową tworzyło się wiele iskier. Mężczyźni powiadomili służby i ewakuowali się na zewnątrz.

Osoba postronna zasugerowała wyłączenie bezpieczników od prądu znajdujących się na elewacji budynku, minimalizując ryzyko wybuchu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.