Ciężarówka niemal spadła z wiaduktu w Antoninie

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do groźnej kolizji na wiadukcie w Antoninie. Ciężarówka omal nie spadła z wiaduktu w pobliżu torowiska.

Wykonawcy bariery energochłonnej na wiadukcie w Antoninie mogą być z siebie naprawdę dumni. Ciężarówka załadowana butelkami z wodą wpadła w poślizg i uderzyła we wspomniane bariery. Ich solidna konstrukcja pozwoliła wytracić prędkość i nie doprowadzić do wypadnięcia pojazdu.

Kierowcy nic się nie stało. Na drogach regionu miejscami było bardzo ślisko. Szczególnie trzeba uważać na wiaduktach, gdzie szybciej zamarza nawierzchnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.