(nie)bezpieczne manewry policji na Rondzie Bankowym

Kto w niedzielę pomiędzy godzinami 7 a 8 nie przejeżdżał przez rondo bankowe, ten nie wziął udziału w (nie)bezpiecznych manewrach realizowanych przez ostrowskich policjantów. W kilku sytuacjach były próby wymuszenia pierwszeństwa. Dlaczego tak się zachowywali stróże prawa?

Okazuje się, że policjanci z ostrowskiej drogówki wyszli na przeciw oczekiwaniom mieszkańców regionu i postanowili nagrać instrukcję wideo dla kierowców przemieszczających się po rondzie bankowym. Pokazali jak prawidłowo przejechać w różnych scenariuszach. Zademonstrowali także najczęstsze błędy popełniane przez kierowców. Zanim zostanie opublikowana oficjalna wersja autorstwa, już można zobaczyć namiastkę tego dzieła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.