Fiatem rozbił nieoznakowany radiowóz

Na Wojska Polskiego w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Policjant kierując nieoznakowaną Skodą zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W tył radiowozu kierowca Fiata, który nie zdążył wyhamować.

Chociaż zewnętrznie nic na to nie wskazywało, funkcjonariusz zażyczył sobie przyjazdu karetki pogotowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.