Rozbił BMW i poszedł do domu

W Gorzycach Wielkich na ulicy Spacerowej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki BMW. Po godzinie 3.00 kierowca stracił panowanie nad autem. Osobówka wjechała w drzewo, a następnie odbita skasowała bramę wjazdową do posesji po przeciwnej stronie drogi.

Kierowca po zdarzeniu oddalił się z miejsca zdarzenia. Wezwano strażaków z Ostrowa i Gorzyc Wlk. oraz karetkę.

W potencjalnym miejscu zamieszkania napotkano kobietę, która mogła być matką domniemanego kierowcy. Przed posesją znaleziono ślady krwi, ale funkcjonariuszy nie wpuszczono do środka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.