Ciała dwóch osób przy Wojska Polskiego

Tragedia w jednym z mieszkań w kamienicy. W sobotę, w drugi dzień Świąt ujawniono zwłoki dwóch osób, kobiety i mężczyzny. – ustalił portal faktykaliskie.pl

Do dramatu doszło w kamienicy przy al. Wojska Polskiego w Kaliszu. Służby około 16:00 wezwała osoba, która przyszła do mieszkania i zobaczyła ciała kobiety i mężczyzny. – Podjęła ona jeszcze resuscytację jednej z osób. Niestety bezskuteczną. Na miejscu pracują policjanci i prokuratorzy. Ciała zostaną zabezpieczone do sekcji zwłok – przekazuje nam asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji.

Prokuratura na razie nie wypowiada się na temat tego, co mogło wydarzyć się w kamienicy. – Potwierdzam, że ujawniono zwłoki dwóch osób w wieku 59 i 60 lat. Na miejscu pod nadzorem prokuratora wykonywane są czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia – przekazuje nam Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

59-letnia kobieta i 60-letni mężczyzna najprawdopodniej byli małżeństwem.

Co wydarzyło się w mieszkaniu? Zbieramy informacje w tej sprawie. Czy doszło do tzw. rozszerzonego samobójstwa? Służby na razie tej wersji nie potwierdzają. Okoliczności zgonu kaliszan wyjaśni sekcja zwłok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.