Ostrowianin zmarł z wbitym nożem. Popełnił samobójstwo?

Po godzinie 14 zaalarmowano karetkę i policję, ponieważ w jednym z domów przy ul. Profesora Kaliny w Ostrowie Wielkopolskim odnaleziono zwłoki około 40-letniego mężczyzny. Miał wbity nóż w korpus od strony brzucha. Śledczy skłonili się ku wersji, że mężczyzna mógł popełnić samobójstwo.

Trwa śledztwo mające wyjaśnić szczegóły tej nietypowej śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.