Miał 2 promile i wjechał w dwa auta

Około 50-letni mężczyzna kierując Nissanem Almerą uszkodził dwa zaparkowane auta na ul. Kr. Jadwigi w Ostrowie Wlkp. Po dojeździe radiowozu okazało się, że sprawca podwójnej kolizji ma w wydychanym powietrzu aż 2 promile.

Nissan był wystawiony na sprzedaż, ale po uszkodzeniu jego wartość zmalała. Na siedzeniu pasażera znajdował się dość długi nóż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.