Tajemnicza śmierć na ul. Zielonej

Do tajemniczej śmierci doszło w niedzielne popołudnie w Ostrowie Wielkopolskim. 53-letnia kobieta zmarła w niejasnych do końca okolicznościach.

Pogotowie ratunkowe zostało wezwane do 53-letniej kobiety, u której stwierdzono nagłe zatrzymanie krążenia. Po reanimacji trwającej, która była kontynuowana w szpitalu, stwierdzono jej zgon.

Światło na to co się wydarzyło rzucili dwaj mężczyźni przebywający w tym samym lokalu co kobieta.

„W niedzielę o 4 rano przywiozła ją policja. Nic nie piła. Kompletnie nic. My nie wiedzieliśmy, że kogoś tu przywieźli. Leżała w ubikacji. W niedzielę w ciągu dnia w miarę normalnie rozmawiała. Ale w niedzielę wieczorem nie kontaktowała już. My piliśmy. Ona nie weszła do naszego pomieszczenia. Nie umiała się podnieść odkąd przywiozła ją policja. W niedzielę trochę z nami rozmawiała. Nasz znajomy zadzwonił dzisiaj po karetkę.”

U kobiety stwierdzono sińce pod oczami i krew płynącą z nosa.

Mężczyźni zaprzeczyli, żeby jej zrobili krzywdę. Zasugerowali, że mogła uderzyć się wcześniej. Nie zwrócili uwagi w jakim stanie przywieźli ją policjanci.

Dwaj sąsiedzi mieszkający obok tego miejsca stwierdzili, że kobieta dwa dni leżała na schodach wejściowych do budynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.