W Ostrowie skradziono Porsche

23 maja po godzinie 8:00 ostrowska komenda została powiadomiona o kradzieży samochodu osobowego marki Porsche o wartości ponad 400 tys. złotych. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Zębcowskiej w Ostrowie Wlkp. Zdaniem właściciela do kradzieży doszło w nocy z 22-23.05.2020 na niestrzeżonym parkingu samochodowym. Samochód koloru brązowego, rok produkcji 2014, posiadał Autocasco.

(zdjęcie poglądowe, niekoniecznie odpowiadające wyglądowi właściwego auta)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.