Strażacy postawili namioty przed szpitalem

Ostrowscy strażacy rozstawili namioty przed dwoma wejściami do ostrowskiego szpitala. W innych miastach mówiło się, że mają służyć jako pierwsza strefa buforowa dla osób podejrzewanych o zarażenie się koronawirusem.

Namioty pozostaną na czas zagrożenia epidemiologicznego. Od poniedziałku każda osoba wchodząca do szpitala ma mieć zmierzoną temperaturę.

Wkrótce więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.