Wypadek w Tarchałach. 5 osób w szpitalu

W Sylwestrowy wieczór doszło do groźnego w skutkach wypadku. Jadący główną drogą Polonez został uderzony przez Toyotę kierowaną przez kobietę. Cztery osoby z Poloneza wymagały hospitalizacji. Sama historia jest dość ciekawa.

Rodzina mężczyzny nie mogąc doprosić się o przyjazd karetki do mężczyzny, który choruje na nowotwór. Tego dnia miał dodatkowo problemy z akcją serca. Najbliższa rodzina w tej sytuacji postanowiła dostarczyć chorego do ostrowskiego szpitala na własną rękę. Cztery osoby wsiadły do Poloneza i wyruszyli. Niestety na skrzyżowaniu w Tarchałach Wielkich kobieta jadąca Toyotą Yaris wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w bok Poloneza.

Kierowca Poloneza trafił na intensywną terapię, pasażerka doznała poważnego urazu nogi, kolejne osoby doznały również uszkodzeń ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.