Kobieta chciała wyskoczyć z kamienicy na Rynku

W piątkowy wieczór, około godziny 20.40 kobieta chciała wyskoczyć z okna kamienicy na ostrowskim Rynku. Na miejsce wysłano 2 radiowozy, karetkę i 3 zastępy straży pożarnej.

Policjanci pierwsi dotarli na miejsce. Za nimi strażacy, którzy błyskawicznie rozłożyli skokochron. Ten idealnie wkomponował się pomiędzy kamienicę, a ogródek piwny. Do rozstawienia był gotowy podnośnik koszowy.

Kobieta została wciągnięta do środka mieszkania, skąd trafi na oddział psychonerwic ostrowskiego szpitala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.