17-latkowie przyjechali crossami do galerii. Odholowała ich policja
Dwóch 17-latków wykorzystało jedyną niedzielę handlową w miesiącu. Zamiast autobusem czy z rodzicami autem, postanowili przyjechać na motocyklach typu cross. Funkcjonariusze z ostrowskiej
[...]








